Pronájem nadstandardních komerčních prostor v Krnově!
Informujte se na aktuální možnosti.

Když se ohlédnete za životem, ať to stojí za to!

PROJEKT
NOVÁ KASÁRNA

Lokalita Nová Kasárna se nachází v centru Krnova mezi ulicemi Albrechtická, Mikulášská a Bezručova. Na počátku příběhu této části města stála krnovská vojenská kasárna, ve které sloužili českoslovenští vojáci. Roku 1968 byla československá posádka nucena kasárna opustit, kasárna byla vlivem normalizace zabrána sovětskými vojsky a českoslovenští vojáci se do nich již nikdy nevrátili. Dříve zanedbaná plocha bývalých kasáren byla v posledních letech výrazně rekultivována a připravena na investiční výstavbu. Společnost OdeonEna s.r.o. se rozhodla využít těchto pozemků a vybudovat zde sedm bytových rezidencí s kapacitou 104 bytů, komerční centrum a rozsáhlé parkové plochy.

Výstavba rezidenční lokality probíhá ve dvou etapách. V první etapě vznikl středový blok čtyř bytových domů s kapacitou 52 bytů k prodeji i k pronájmu a třípodlažní komerční objekt s prostory k pronájmu. Samozřejmostí je kompletní revitalizace okolního prostředí. Ve druhé etapě budou realizovány zbývající tři bytové domy s předpokládaným termínem dokončení v r. 2023.

1.

Nové a bez starostí

Byt voní novotou, nikdo tu ještě před vámi nebydlel, vše je funkční, bez opotřebení. Tedy také bez potřebných investic do oprav. Kdo už má rekonstrukci svého bytu nebo rodinného domu za sebou, ví, jaká úskalí to obvykle přináší.

2.

Podlahové vytápění a úspory

Domy v lokalitě Nová Kasárna mají moderní okna s izolačním trojsklem, kvalitní zateplení a podlahové vytápění pod prvotřídní španělskou dlažbou, které je nejen moderní, ale také úsporné. Domy mají Průkaz energetické náročnosti budov úsporné třídy „B“ (51-97 kWh/m2 za rok).

3.

Výtah

Naše bytové domy jsou třípodlažní a v každém domě je moderní výtah. Obzvlášť, když máte zdravotní hendikep nebo v jedné ruce tašky s víkendovým nákupem a v druhé kočárek, oceníte možnost jet výtahem, i když bydlíte v prvním patře.

4.

Parkování a sklepní kóje

Také často kroužíte kolem domu a nemůžete zaparkovat? Nebo v tom horším případě ráno přijdete ke svému autu a máte jej poškozené? My vám nabízíme možnost parkování přímo v domě, kde budete bydlet. Vyjet i v zimě s vyhřátým vozem bez otravného škrabání a odklízení sněhu je určitě příjemné.

5.

Ticho

Přejete si klidné a ničím nerušené bydlení? Ve starších domech, obzvlášť panelového typu, je zdrojem nežádoucího hluku sama konstrukce domu, stoupačky, umakartová koupelnová jádra, větrací šachty nebo ústřední topení. Akustické zdivo používané v novostavbách zajistí nejen pohlcení a odraz zvuku, ale má také velmi dobré tepelné a akumulační vlastnosti.

6.

Nadstandardní architektura

Byty jsou navrženy tak, abyste se cítili dobře, pohodlně a bezpečně. Jsou vzdušné a díky francouzským oknům plné světla. V mnoha bytech jsou balkony nebo terasy, kde si můžete na sluníčku vychutnat šálek kávy nebo sklenici vína. Orientace většiny bytů totiž směřuje na východ nebo na západ.

7.

Všude je blízko

Do centra města je to pěšky necelých 10 minut. Za ještě kratší dobu se dostanete k řece Opavici, podél jejíhož toku se můžete procházet dlouhé kilometry a užívat si stromů, klidu, sluníčka a zurčení řeky. Je to oblíbené místo pejskařů, párů, rodin s dětmi, cyklistů a rekreačních běžců.

VYBERTE SI Z ŠIROKÉ
NABÍDKY BYTŮ V PRVNÍ FÁZI
K PRODEJI I K PRONÁJMU

Vybírat můžete ze čtyř typů bytových jednotek o velikosti 2+kk, 3+kk a 4+kk o výměře od 56 ㎡ až po velkorysých 115 ㎡ se dvěma terasami a střešní zahradou.

DOPŘEJTE VAŠEMU PODNIKÁNÍ PROSTOR

Komerční centrum Nová Kasárna nabízí reprezentativní kancelářské prostory v rozlehlé třípodlažní budově se snadným příjezdem z ulic Albrechtická nebo Mikulášská. Prostory jsou vhodné například pro lékařské ordinace, služby, obchody či sídla firem.