Přeskočit na obsah
Centrum

Prostor pro služby a podnikání

Moderní komerční a kancelářské Centrum Nová Kasárna s nedávno vybudovaným náměstím.
Více informací

V Centru

1.

NOVÉ A VARIABILNÍ

Moderní kanceláře a nájemní prostory, funkční s přirozeným světlem. Architektura budovy nabízí možnost variabilně kombinovat jednotlivé moduly do větších celků, podle vašich potřeb.

2.

FACILITY MANAGEMENT

Bezproblémový chod budovy a servis zajišťuje profesionální facility management. Vy se tak můžete soustředit na své podnikání.

3.

PARKOVÁNÍ A DOSTUPNOST

Okolí komerčního centra nabízí dostatek parkovacích míst. Pohodlně k němu dojedete z Albrechtické nebo Mikulášské ulice. Zároveň je dobře dostupné i městskou a meziměstskou hromadnou dopravou nebo po cyklostezce. Klienti vás zde snadno najdou.

4.

VŠUDE JE BLÍZKO

Do centra města je to pěšky necelých 10 minut. V blízkosti komerčního centra jsou obchody a restaurace, což ocení jak vaši zaměstnanci, tak i zákazníci nebo klienti. V bezprostředním sousedství areálu je supermarket, o malý kousek dál nemocnice či nádraží.

5.

NÍZKÉ PROVOZNÍ NÁKLADY

Komerční centrum Nová Kasárna má moderní okna s izolačním trojsklem, kvalitní zateplení a úsporné podlahové vytápění. Dům má Průkaz energetické náročnosti budov úsporné třídy „B“ a podstatně nižší provozní náklady, než starší kancelářské budovy.

6.

VÝTAH

Bezbariérový výtah znamená komfort a pohodlí jak pro vás, tak i vaše zákazníky, pacienty, klienty či zaměstnance. Jeho možnosti oceníte nejen při běžném provozu, ale i při zařizování kancelářských prostor.

Moderní a nadčasové bydlení

Bydlete v nejmodernější rezidenční lokalitě v Krnově!
Bydlení

Veřejný prostor pro všechny

Trhy, akce, zábava – pro velké i malé.
O náměstí

Kancelářské prostory pro vás

Podnikejte v reprezentativních prostorách.
Centrum