Přeskočit na obsah
Bydlení

3+kk k pronájmu

Aktuálně jediný volný byt v Nových Kasárnách.
Více informací

Novinky

Rezidenční lokalita Nová Kasárna

Rezidenční lokalita Nová Kasárna je výjimečným developerským projektem společnosti OdeonEna s.r.o. Po dlouhých letech vznikla v Krnově moderní městská čtvrť, která splňuje vysoké nároky aktivních lidí na současné, bezpečné a komfortní bydlení.

Rezidenční lokalita Nová Kasárna nabízí 104 nadstandardních nových bytů k pronájmu na místě, odkud je všude blízko. Do centra města, do obchodů a restaurací, do školek a škol, na sportoviště a do parků, k řece i do lesa, za prací, zábavou a kulturou.

Ať už žijete sami nebo jste to dali zrovna dohromady, ať už se vám narodil další potomek nebo se radujete z vnoučat – tady to budete milovat!

VYBERTE SI BYT K PRONÁJMU

Vybírat můžete z bytových jednotek o velikosti 1+kk, 2+kk, 3+kk a 4+kk o výměře od 54 ㎡ až po velkorysých 115 ㎡ se dvěma terasami.

1.

PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ A ÚSPORY

Domy v lokalitě Nová Kasárna mají okna s izolačním trojsklem, kvalitní zateplení a podlahové vytápění, které je nejen moderní, ale také úsporné. Domy mají Průkaz energetické náročnosti budov úsporné třídy „B“ (51-97 kWh/m2 za rok).

2.

VÝTAH

V každém domě je moderní výtah. Obzvlášť, když máte zdravotní hendikep nebo v jedné ruce tašky s víkendovým nákupem a v druhé kočárek, oceníte možnost jet výtahem, i když bydlíte v prvním patře.

3.

PARKOVÁNÍ A SKLEPNÍ KÓJE

Podle typu domu můžete parkovat ve sklepních garážích nebo na otevřených parkovacích stáních na úrovni ulice. Vaše čtyřkolé miláčky hlídají bezpečnostní kamery. Sklepní a skladové kóje jsou v garážích nebo na patrech.

4.

TICHO

Přejete si klidné a ničím nerušené bydlení? Ve starších domech, obzvlášť panelového typu, je zdrojem nežádoucího hluku sama konstrukce domu, stoupačky, umakartová koupelnová jádra, větrací šachty nebo ústřední topení. Akustické zdivo používané v novostavbách zajistí nejen pohlcení a odraz zvuku, ale má také velmi dobré tepelné a akumulační vlastnosti.

5.

NADSTANDARDNÍ ARCHITEKTURA

Byty jsou navrženy tak, abyste se cítili dobře, pohodlně a bezpečně. Jsou vzdušné a díky francouzským oknům plné světla. V mnoha bytech jsou balkony nebo terasy, kde si můžete na sluníčku vychutnat šálek kávy nebo sklenici vína. Orientace většiny bytů totiž směřuje na východ nebo na západ.

6.

VŠUDE JE BLÍZKO

Do centra města je to pěšky necelých 10 minut. Za ještě kratší dobu se dostanete k řece Opavici, podél jejíhož toku se můžete procházet dlouhé kilometry a užívat si stromů, klidu, sluníčka a zurčení řeky. Je to oblíbené místo pejskařů, párů, rodin s dětmi, cyklistů a rekreačních běžců.

Moderní a nadčasové bydlení

Bydlete v nejmodernější rezidenční lokalitě v Krnově!
Bydlení

Veřejný prostor pro všechny

Trhy, akce, zábava – pro velké i malé.
O náměstí

Kancelářské prostory pro vás

Podnikejte v reprezentativních prostorách.
Centrum

Kontakt

OdeonEna s.r.o.

Kasárenská 2501/7
Pod Bezručovým vrchem
794 01 Krnov
IČ: 03374599
Spisová zn.: C 59945 vedená u Krajského soudu v Ostravě

Obchodní manažer

Ivana Uvírová
+420 702 269 835
obchod@tga-holding.cz