Přeskočit na obsah

O centru

Centrum Nová Kasárna

Dopřejte vašemu podnikání prostor, vašim zaměstnancům moderní zázemí a vašim zákazníkům a klientům důvod, proč se k Vám budou rádi vracet. Koncept ucelené rezidenční lokality doplňuje idea frekventovaného komerčního centra s přilehlým náměstím, které do lokality vnese ruch každodenního života a nájemníkům komerčních prostorů přinese širokou škálu nových zákazníků a klientů. Centrum nabízí 2 400 ㎡ nových, moderních prostor k pronájmu, které jsou vhodné pro kanceláře, ordinace lékařů, obchody, sídla firem či pobočky společností.

Variabilní prostory

Designově čisté, moderní interiéry disponují rozsáhlými prosklenými plochami, které je přirozeně prosvětlují a navazují na venkovní prostředí s rozsáhlou zelení. K dispozici jsou kanceláře o různých velikostech od 24 do 80 . Velkou předností Centra je jeho variabilita, díky které můžeme nájemcům nabídnout přesně takový prostor, který ke svému ke svému podnikání potřebují.

Dostupnost a pohodlí

Centrum NK je dobře dostupné autem i hromadnou městskou dopravou. Nachází se před ním velké parkoviště, náměstí s klidovou zónou a stánek občerstvení. V bezprostředním sousedství je supermarket a restaurace, k vlakovému nádraží je to pěšky 5 minut.