Kliknutím zvolte rezidenci, případně patro.

REZIDENCE A

Bytový dům s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími je postaven na obdélníkovém půdorysu. V domě se nachází celkem 13 bytů. Podzemní podlaží je částečně zapuštěno pod terén a nalézají se v něm parkovací stání a skladové kóje. Vjíždí se do něj po rampě na severním průčelí domu. Do objektu se vstupuje uprostřed západní části ulice Kasárenská a všechna podlaží jsou přístupna z centrálního schodiště s výtahem. Z podesty 1. a 2. nadzemního podlaží je vstup do 5 bytů kategorie Vojín (2+kk), Poručík (2+kk s balkonem nebo přízemní terasou) a Plukovník (3+kk s balkonem nebo přízemní terasou). Z podesty 3. nadzemního podlaží se vstupuje do 3 bytů kategorie Poručík, Plukovník a Generál (4+kk s balkonem a střešní terasou). Východní fasáda je doplněna o zapuštěné přízemní lodžie aprostorné terasy a předsazené balkóny orientované do vnitrobloku. Jednotlivé byty jsou tvořeny zádveřím, koupelnou, u bytů 3+kk samostatným WC, dále obývacím pokojem s kuchyňským koutem a ložnicemi, případně šatnou. Všechny byty jsou orientovány východním nebo západním směrem. Součástí každého bytu je skladová kóje v první podzemním podlaží.

REZIDENCE B

Bytový dům s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími je postaven na obdélníkovém půdorysu. V domě se nachází celkem 13 bytů. Podzemní podlaží je částečně zapuštěno pod terén a nalézají se v něm parkovací stání a skladové kóje. Vjíždí se do něj po rampě na jižním průčelí domu. Do objektu se vstupuje uprostřed západní části ulice Kasárenská a všechna podlaží jsou přístupna z centrálního schodiště s výtahem. Z podesty 1. a 2. nadzemního podlaží je vstup do 5 bytů kategorie Vojín (2+kk), Poručík (2+kk s balkonem nebo přízemní terasou) a Plukovník (3+kk s balkonem nebo přízemní terasou). Z podesty 3. nadzemního podlaží se vstupuje do 3 bytů kategorie Poručík, Plukovník a Generál (4+kk s balkonem a střešní terasou). Východní fasáda je doplněna o zapuštěné přízemní lodžie prostorné terasy a předsazené balkóny orientované do vnitrobloku. Jednotlivé byty jsou tvořeny zádveřím, koupelnou, u bytů 3+kk samostatným WC, dále obývacím pokojem s kuchyňským koutem a ložnicemi, případně šatnou. Všechny byty jsou orientovány východním nebo západním směrem. Součástí každého bytu je skladová kóje v první podzemním podlaží.

REZIDENCE C

Bytový dům s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími je postaven na obdélníkovém půdorysu. V domě se nachází celkem 13 bytů. Podzemní podlaží je částečně zapuštěno pod terén a nalézají se v něm parkovací stání a skladové kóje. Vjíždí se do něj po rampě na severním průčelí domu. Do objektu se vstupuje uprostřed východní části ulice Kasárenská a všechna podlaží jsou přístupna z centrálního schodiště s výtahem. Z podesty 1. a 2. nadzemního podlaží je vstup do 5 bytů kategorie Vojín (2+kk), Poručík (2+kk s balkonem nebo přízemní terasou) a Plukovník (3+kk s balkonem nebo přízemní terasou). Z podesty 3. nadzemního podlaží se vstupuje do 3 bytů kategorie Poručík, Plukovník a Generál (4+kk s balkonem a střešní terasou). Západní fasáda je doplněna o zapuštěné přízemní lodžieprostorné terasy a předsazené balkóny orientované do vnitrobloku. Jednotlivé byty jsou tvořeny zádveřím, koupelnou, u bytů 3+kk samostatným WC, dále obývacím pokojem s kuchyňským koutem a ložnicemi, případně šatnou. Všechny byty jsou orientovány východním nebo západním směrem. Součástí každého bytu je skladová kóje v první podzemním podlaží.

REZIDENCE D

Bytový dům s jedním podzemním a třemi nadzemními podlažími je postaven na obdélníkovém půdorysu. V domě se nachází celkem 13 bytů. Podzemní podlaží je částečně zapuštěno pod terén a nalézají se v něm parkovací stání a skladové kóje. Vjíždí se do něj po rampě na jižním průčelí domu. Do objektu se vstupuje uprostřed východní části ulice Kasárenská a všechna podlaží jsou přístupna z centrálního schodiště s výtahem. Z podesty 1. a 2. nadzemního podlaží je vstup do 5 bytů kategorie Vojín (2+kk), Poručík (2+kk s balkonem nebo přízemní terasou) a Plukovník (3+kk s balkonem nebo přízemní terasou). Z podesty 3. nadzemního podlaží se vstupuje do 3 bytů kategorie Poručík, Plukovník a Generál (4+kk s balkonem a střešní terasou). Západní fasáda je doplněna o zapuštěné přízemní lodžieprostorné terasy a předsazené balkóny orientované do vnitrobloku. Jednotlivé byty jsou tvořeny zádveřím, koupelnou, u bytů 3+kk samostatným WC, dále obývacím pokojem s kuchyňským koutem a ložnicemi, případně šatnou. Všechny byty jsou orientovány východním nebo západním směrem. Součástí každého bytu je skladová kóje v první podzemním podlaží.