Když se ohlédnete za kariérou, ať to stojí za to!

Využijte možnost pronájmu nadstandardních komerčních prostor v Krnově!
Informujte se na aktuální možnosti.

Komerční prostory

Dopřejte vašemu podnikání prostor, vašim zaměstnancům moderní zázemí a vašim zákazníkům a klientům důvod, proč se k Vám budou rádi vracet. Koncept ucelené rezidenční lokality doplňuje idea frekventovaného komerčního centra, které do lokality vnese ruch každodenního života a nájemníkům komerčních prostorů přinese širokou škálu nových zákazníků a klientů. Komerční centrum nabízí 2400 ㎡ nových, moderních prostor k pronájmu, situovaných na té nejlepší adrese v Krnově. K pronájmu jsou prostory vhodné pro kanceláře, ordinace lékařů, sídla firem či pobočky společností. Výhodou je velmi dobrá dopravní i pěší dostupnost.

VARIABILNÍ PROSTORY K PRONÁJMU

Designově čisté, moderní interiéry disponují rozsáhlými prosklenými plochami, které je přirozeně prosvětlují a navazují na venkovní prostředí s rozsáhlou zelení. K dispozici budou kanceláře o různých velikostech od 24 ㎡ do 80 ㎡. Velkou předností Komerčního centra je jeho variabilita, díky které můžeme nájemcům nabídnout přesně takový prostor, který ke svému ke svému podnikání potřebují.

DYNAMICKÉ OFFICE CENTRUM

V druhém nadzemním podlaží jsou k dispozici plochy k pronájmu o rozloze 780 ㎡. V tomto podlaží vznikne jediné moderní office centrum v Krnově. K dispozici budou kanceláře o různých velikostech od 24 ㎡ do velkorysých 80 ㎡. Dopřejte sobě a Vašim zaměstnancům reprezentativní a stylové pracovní prostředí, které je v současné době důležitým předpokladem ke zvyšování produktivity práce. Především však Vaši klienti ocení moderní zázemí Vaší firmy. Přestěhujte se na dobrou adresu.