Pronájem nadstandardních komerčních prostor v Krnově!
Informujte se na aktuální možnosti.

Když se ohlédnete za kariérou, ať to stojí za to!

KANCELÁŘE | ORDINACE | REHABILITACE | SÍDLA FIREM POBOČKY | POJIŠŤOVNY | STARTUPY | KOSMETICKÉ SALONY | KADEŘNICTVÍ

Komerční prostory

Dopřejte vašemu podnikání prostor, vašim zaměstnancům moderní zázemí a vašim zákazníkům a klientům důvod, proč se k Vám budou rádi vracet. Koncept ucelené rezidenční lokality doplňuje idea frekventovaného komerčního centra, které do lokality vnese ruch každodenního života a nájemníkům komerčních prostorů přinese širokou škálu nových zákazníků a klientů. Komerční centrum nabízí 2400 ㎡ nových, moderních prostor k pronájmu, situovaných na té nejlepší adrese v Krnově. K pronájmu jsou prostory vhodné pro kanceláře, ordinace lékařů, sídla firem či pobočky společností. Výhodou je velmi dobrá dopravní i pěší dostupnost.

VARIABILNÍ PROSTORY K PRONÁJMU

Designově čisté, moderní interiéry disponují rozsáhlými prosklenými plochami, které je přirozeně prosvětlují a navazují na venkovní prostředí s rozsáhlou zelení. K dispozici budou kanceláře o různých velikostech od 24 ㎡ do 80 ㎡. Velkou předností Komerčního centra je jeho variabilita, díky které můžeme nájemcům nabídnout přesně takový prostor, který ke svému ke svému podnikání potřebují.

DYNAMICKÉ OFFICE CENTRUM

V druhém nadzemním podlaží jsou k dispozici plochy k pronájmu o rozloze 780 ㎡. V tomto podlaží vznikne jediné moderní office centrum v Krnově. K dispozici budou kanceláře o různých velikostech od 24 ㎡ do velkorysých 80 ㎡. Dopřejte sobě a Vašim zaměstnancům reprezentativní a stylové pracovní prostředí, které je v současné době důležitým předpokladem ke zvyšování produktivity práce. Především však Vaši klienti ocení moderní zázemí Vaší firmy. Přestěhujte se na dobrou adresu.

1.

Nové a variabilní

Moderní kanceláře a nájemní prostory, funkční s přirozeným světlem. Architektura budovy nabízí možnost variabilně kombinovat jednotlivé moduly (od 25m2) do větších celků, podle vašich potřeb.

2.

Facility management

Bezproblémový chod budovy a servis zajišťuje profesionální facility management. Vy se tak můžete soustředit na své podnikání.

3.

Parkování a dostupnost

Okolí komerčního centra nabízí dostatek parkovacích míst. Pohodlně k němu dojedete z Albrechtické nebo Mikulášské ulice. Zároveň je dobře dostupné i městskou a meziměstskou hromadnou dopravou nebo po cyklostezce. Klienti vás zde snadno najdou.

4.

Všude je blízko

Do centra města je to pěšky necelých 10 minut. V blízkosti komerčního centra jsou obchody a restaurace, což ocení jak vaši zaměstnanci, tak i zákazníci nebo klienti. V bezprostředním sousedství areálu je supermarket, o malý kousek dál nemocnice či nádraží.

5.

Nízké provozní náklady

Komerční centrum Nová Kasárna má moderní okna s izolačním trojsklem, kvalitní zateplení a úsporné podlahové vytápění. Dům má Průkaz energetické náročnosti budov úsporné třídy „B“ a podstatně nižší provozní náklady, než starší kancelářské budovy.

6.

Ordinace

Komerční centrum je velmi vhodné pro provozování ordinace. Variabilita prostoru umožňuje zřídit i čekárnu pro pacienty nebo specializované pracoviště. Dalším bonusem je přítomnost fyzioterapeutického centra v 1.NP a v těsné blízkosti je i nemocnice s řadou odborných pracovišť.

7.

Výtah

Bezbariérový výtah znamená komfort a pohodlí jak pro vás, tak i vaše zákazníky, pacienty, klienty či zaměstnance. Jeho možnosti oceníte nejen při běžném provozu, ale i při zařizování kancelářských prostor.