Přemýšlíte o novém nájemním bydlení? Chcete si koupit byt? Uvažovali jste o bydlení v Nových Kasárnách, ale nevíte, zda je to pro vás to pravé?

Přijďte se sami přesvědčit, jak takové bydlení v nových, moderních bytech vypadá! Nezávazně a jednoduše. Připravili jsme pro vás Dny otevřených dveří v Rezidenci B Nových Kasáren. Pro zájemce jsou připraveny 30minutové prohlídky, během kterých vás stručně seznámíme s novým standardem bydlení v Krnově! Pokud vás první seznámení s rezidenčním bydlením zaujme, budete mít možnost domluvit se na podrobné individuální schůzce.

Jak se objednat na dny Otevřených dveří v Nových Kasárnách?

Vyplňte objednávkový formulář na této stránce, vyberte si čas a datum prohlídky, který vám vyhovuje a zvolte počet osob, které se prohlídky zúčastní. Počet je omezen na 2 osoby na jednu rezervaci. Pokud chcete přijít např. ve čtyřech lidech, musíte vyplnit formulář 2x. Do emailu vám přijde potvrzení o vybrané prohlídce.

Začátek prohlídky

Prohlídka začíná ve zvoleném čase u Rezidence C na ulici Kasárenská.

Prosíme vás o dochvilnost, aby nebyl narušen harmonogram navazujících prohlídek!

Pokud byste museli z jakéhokoliv důvodu prohlídku zrušit, nezapomeňte nás, prosím, obratem informovat na níže uvedených kontaktech!


[booked-calendar]

+420 702 269 835

OBCHOD@TGA-HOLDING.CZ